У Житомирі шукають керівників бюро правової допомоги

З 4 липня у регіонах розпочалися інтерв’ювання претендентів на посади керівників бюро правової допомоги. У Житомирі конкурсна комісія запросила на інтерв’ю 106 претендентів, усього було подано 173 заявки. Про це повідомила прес-служба Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області.

«Конкурсні комісії працюють у 23 областях України та, як очікується, проведуть інтерв’ю із 2 469 претендентами на посади керівників бюро правової допомоги. Нагадаємо, саме стільки кандидатів, які заповнили он-лайн заявки на участь у конкурсі, пройшли його другий етап – дистанційний навчальний курс «Вступ до системи безоплатної правової допомоги», та були запрошені до інтерв’ю», – йдеться у повідомленні.

На Житомирщині планується відкриття 19 бюро, мета яких – посилення правової спроможності територіальних громад.

?????

«У конкурсі беруть участь як досвідчені юристи, так і зовсім молоді люди – випускники профільних навчальних закладів зі ступенем не нижче бакалавра. Методологічна та організаційна підтримка проведення конкурсу здійснюється українсько-канадським проектом «Доступна та якісна правова допомога в Україні», що реалізується Канадським бюро міжнародної освіти і фінансується Міністерством міжнародних справ Канади», – поінформували у прес-службі.

Відповідно до порядку проведення конкурсу, інтерв’ю триватимуть у регіонах до 15 липня включно.

Нагадаємо, Кабінет Міністрів підтримав створення по всій країні бюро правової допомоги Міністерства юстиції України. Документом передбачена ліквідація 586 територіальних органів Міністерства юстиції на районному та міському рівнях та утворення 428 бюро правової допомоги в місцевих центрах з надання безоплатної вторинної правової допомоги, які забезпечуватимуть українців правовим захистом та надаватимуть доступ до он-лайн послуг Міністерства юстиції.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *