Майже 19 тисяч гектарів мисливських угідь на 25 років віддадуть організації бізнесмена Крігера

Майже 19 тисяч гектарів мисливських угідь на 25 років віддадуть організації бізнесмена Крігера

У Чуднівському та Житомирському районах.

Обласна рада планує надати у користування на чверть століття понад 18,5 тис. га мисливських угідь громадській організації «Житомирська гарнізонна організація товариства військових мисливців та рибалок Збройних сил України», якою керує відомий бізнесмен Леонід Крігер. Відповідний проект рішення розгляне сесія облради.

«Надати у користування громадській організації «Житомирська гарнізонна організація товариства військових мисливців та рибалок Збройних сил України» мисливські угіддя площею 18506,3 га в Житомирському та Чуднівському районах терміном на 25 років», – йдеться у проекті рішення.

Відповідно до єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, ГО «Житомирська гарнізонна організація товариства військових мисливців та рибалок Збройних сил України» зареєстрована в урочищі “Камінне”, що у селі Денишах Житомирського району.

З 2011 року організацією керує Леонід Крігер. Останній відомий житомирянам як генеральний директор котлозаводу «КРІГЕР» та екс-депутат Житомирської міської ради.

Нагадаємо,  громадська організація отримає на 18 років кілька тисяч гектарів мисливських угідь у Радомишльському районні. ГО «Радомишльські мисливці», відповідно до єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, зареєстрована у селі село Став-Слобода Радомишльського району.

Leave a Comment