Майже 200 безробітних розповідають громадянам про субсидії

Майже 200 безробітних розповідають громадянам про субсидії

Служба зайнятості включилася в інформування населення.

Упродовж  дев’яти місяців 2016 року у суспільно корисній праці за цим напрямом взяли участь 97 безробітних, ще понад 90 здійснюватимуть таку роботу у жовтні – грудні. Про це повідомила прес-служба обласної служби зайнятості.

«Найактивніше залучали безробітних до тимчасової оплачуваної занятості з інформування населення про порядок отримання житлових субсидій у Житомирському і Бердичівському районах (по 34 безробітних), а також у Баранівському (16 осіб). Організація цього виду громадських робіт здійснюється на умовах співфінансування за рахунок місцевих бюджетів та страхового фонду на випадок безробіття», – йдеться у повідомленні.

А починаючи з жовтня, з метою забезпечення ефективної реалізації та адресності державної програми житлових субсидій, на оплату праці 42 додатково залучених безробітних використовуватиметься 100 % коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Нагадаємо, житомиряни не отримали квитанції за газ через перерахунки субсидій. Пенсіонерам області субсидії призначатимуть по-новому.

Leave a Comment