Майже 200 житомирян приїхали на роботу велосипедом (ФОТО)

Майже 200 житомирян приїхали на роботу велосипедом (ФОТО)

Велосипедисти зібралися на Михайлівській.

Майже 200 житомирян 25 квітня  приїхали на вулицю Михайлівську, щоб разом поснідати, взяти участь у розіграші подарунків та сфотографуватися. Таким чином жителі обласного центру взяли участь в акції «Велосипедом на роботу». Про це повідомила прес-служба міської ради.

За словами начальника управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради Ірини Ковальчук, подібна акція у Житомирі пройшла вперше, учасниками заходу стали житомиряни від 4 до 80 років.

«Ця традиція поширена в багатьох містах України й Європи. І ми вирішили, що Житомир цього року теж долучиться до акції. Зареєструвалися для участі у заході через он-лайн анкету близько 200 осіб. Насправді, за нашими підрахунками, приїхало набагато більше», – сказала Ірина Ковальчук.

Окрім того, кожен учасник зміг попити каву та поснідати. Під час заходу були лекції від працівників поліції, працювала фотозона.

Серед присутніх було проведено анкетування, яке дасть змогу промоніторити наскільки часто житомиряни використовують велосипед. Також буде проаналізовано, які заклади є дружніми до велосипедистів, і розпочато підготовку до конкурсу «Вело-Роботодавець року».

Організатори кажуть, що це не єдиний захід, спрямований на промоцію вулоруху у Житомирі: 28 травня відбудеться загальноміський «Велодень».

Нагадаємо, що велосипедисти через Житомир прокладали вишиваний шлях. Велотур «Україна без сиріт» прибув до Житомира.

Leave a Comment