Майже 5,5 тисячі зарплати отримали в середньому штатні працівники у квітні

Майже 5,5 тисячі зарплати отримали в середньому штатні працівники у квітні

Найбільше отримали працівники промисловості.

Середня заробітна плата штатних працівників підприємств, установ та організацій Житомирщини, де працівників 10  і більше, становила 5404 грн. Про це повідомила прес-служба головного управління статистики у Житомирській області.

За інформацією прес-служби, середня зарплата у квітні перевищує в 1,7 раза мінімальну зарплату та у 3,4 раза прожитковий мінімум для працездатних осіб.

“Порівняно з квітнем 2016 року зарплата зросла на 48,9 %. У промисловості області оплата праці становила 5857 грн, сільському господарстві – 5628 грн, будівництві – 4483 грн. Сума заборгованості із виплати заробітної плати на 1 травня 2017 року становила 4,4 млн грн, що майже на 20 % менше, ніж на початок 2017 року. При цьому обсяг невиплаченої заробітної плати становив 0,4 % фонду оплати праці, нарахованого за квітень 2017 року”, – йдеться у повідомленні.

На економічно активні підприємства області припало майже 20 % загального обсягу заборгованості, 52 % – на суб’єкти господарювання, щодо яких реалізовуються процедури відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом. Решту коштів не виплатили своїм працівникам підприємства, які призупинили діяльність у 2016 та попередніх роках.

Нагадаємо, 5200 гривень становитиме заробітна плата у будівництві, що виконується за кошти міського бюджету. Викладачам дошкільних та позашкільних навчальних закладів міська влада планує підвищити заробітну плату.

Leave a Comment