Майже 7 тисяч ID-карток видали у міграційній службі за останні чотири місяці

За чотири місяці від початку року жителям області видали 6 тис. 846 паспортів громадянина України у вигляді ID-карток. Про це повідомив 16 травня начальник управління державної міграційної служби в Житомирській області Олександр Радько.

За словами Олександра Радька, у цьому році видали ID-карток набагато більше.

«Оформлено паспортів громадянина України у вигляді ID-картки за чотири місяці поточного року – 6 тисяч 846. За аналогічний період минулого року було видано 3 тисячі 313», – сказав Олександр Радько.

Крім того, якщо паспорт у вигляді книжечки було втрачено або власник вирішив його змінити, то на заміну видають лише паспорт у вигляді ID-картки. Вибір залишається лише за тими громадянами, яким необхідно зробити вклейку фото після досягнення 25-річного чи 45-річного віку.

«При зміні прізвища також обов’язково видається паспорт у вигляді ID-картки. Бланків старих паспортів громадянина України у вигляді книжечки вже немає. Так що ніяким чином не може бути виданий інший паспорт, тільки у вигляді ID-картки», – додав Олександр Радько.

До слова, паспорт у вигляді ID-картки коштує 396 грн., якщо термін виготовлення до 10 робочих днів, та 272 грн. – до 20 робочих днів.

Нагадаємо, що у минулому році 8,5 тисяч жителів області отримали біометричні паспорти. Жителі області продовжують емігрувати до країни-агресора.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *