Жителі області продовжують емігрувати до країни-агресора

Жителі області продовжують емігрувати до країни-агресора

Найбільше виїжджають до США, Ізраїлю та Росії.

З Житомирщини протягом минулого року на постійне місце проживання закордон виїхали 367 жителів.Найбільше осіб працездатного віку виїжджали  у США та до Ізраїлю. Що стосується пенсіонерів, то найбільше їх поїхало у Росію. Про це у відповіді на інформаційний запит «Вголос.zt» повідомив начальник управління ДМС України в Житомирській області Олександр Радько.

«У2016 році Управлінням міграційної служби на постійне місце проживання закордоном мешканцям Житомирської області було видано 365 дозволів. З них дітям – 80, пенсіонерам – 93, особам працездатного віку – 194.  До Сполучених Штатів Америки виїхали 143 особи, з них: осіб працездатного віку – 72, дітей – 47, пенсіонерів – 24. До Ізраїлю – 69 жителів області, з них: осіб працездатного віку – 46, дітей – 12, пенсіонерів – 11.  До Російської Федерації – 53, з них:  пенсіонерів – 36, осіб працездатного віку – 16 та одна дитина. Решта – до Республіки Білорусь, Казахстану, Литви, Німеччини, Латвії, Польщі, Болгарії та Чехії», – повідомив Олександр Радько.

Варто зауважити, що повернулися на постійне місце проживання у Житомирську область – 59 осіб, які попередньо отримали дозволи на постійне проживання закордоном.

Нагадаємо, розповідь житомирської журналістки про життя в Канаді. Місто Ред Дір, Альберта, – очима емігрантки з України.

Leave a Comment