Майже мільйон гривень витратили у місті на новорічні свята (ІНОФГРАФІКА)

Минулоріч на новорічно-різдвяні свята у Житомирі витратили 954 тис. 700 грн. Про це «Вголос.zt» повідомила секретар міської ради Наталія Чиж.

Так, встановлення головної новорічної Житомира коштувало 64 тис. грн. Прикраси для неї обійшлися у 64 тис. 366 грн. Найдорожчими виявилися 140 зовнішніх гірлянд SNOWFALL – 55 тис. 300 грн. Хоча у день встановлення «вічнозеленої красуні»,спілкуючись із кореспондентами «Вголос.zt», заступник начальника управління комунального господарства житомирської міськради Віталій Шевчук зазначав, що прикрашати її мали іграшками, які збереглися з попередніх років. Також він говорив і про те, що не варто очікувати й на нову святкову ілюмінацію на майдані С. П. Корольова…

новорічні-свята-(2-из-11)

Найбільшу ж суму – 525 тис. 104 грн – у міськраді витратили на організацію та проведення новорічно-різдвяних заходів. Загалом, їх у Житомирі відбулося 34.

Так, театрально-видовищна програма «Новий рік зі своїми» на сценічному майданчику біля центральної новорічної ялинки міста обійшлася місту у 53 тис. 100 грн. Серед «своїх» разом із житомирянами новорічну ніч провели Ірина Шинкарук, Олександр Воєвуцький, Артем Кондратюк і КВН-команда «Дівчата з Житомира». Тут також зазначимо, що вставлення і демонтаж цього самого сценічного майданчика, на якому виступали зірки, коштувала 6 тис. грн.

Протягом 27-ми днів на майдані С. П. Корольова житомиряни могли передивлятися фільми на великому екрані «Екта». Для того, щоб його встановити, використовувати і потім демонтувати мерія передбачила видатки у сумі 174 тис. 602 грн.

На розважальні заходи і тематичні вистави у облмуздрамтеатрі витратили 199 тис. 998 грн. Окремо за більш ніж за 13 тис. грн придбали призи для учасників і переможців ігрових заходів. А 251 грн 77 коп. знадобилося, щоб закупити два помпони для черлідінга – їх використовували дитячі аніматори.

Оплата послуг піротехнічного шоу «влетіла» обласному центру – не мало не багато – у 10 тис. грн.

При цьому в міській раді вирішили зовсім не витрачатися на роботу різдвяних ярмарків.

новорічні-свята-(1-из-11)

новорічні-свята-(3-из-11)

Разом із тим, як уже повідомляв «Вголос.zt», ще 301 тис. 230 грн у мерії витратили для того, що придбати різдвяні подарунки для більш ніж 10 тисяч дітей.


Текст: Олександр Трохимчук
Фото: Анна Максимова
Інфографіка: Олександр Трохимчук

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *