Майже мільйонний тендер КАТП-0628 скасувало через недбалість учасників

Майже мільйонний тендер КАТП-0628 скасувало через недбалість учасників

У конкурсі брали участь дві харківські фірми.

Тендер на 142 сміттєві баки на загальну суму у 952 тис. грн скасували у КАТП-0628. Причиною стало ненадання учасниками необхідних документів для участі в конкурсі. Про це повідомляє урядовий портал публічних закупівель “ProZorro”.

Участь у тендері брали дві харківські фірми — ПАТ “Завод Фрунзе” та ТОВ “Науково-технічна і фінансово-промислова компанія ВГІК”. Обидві знаходяться по вулиці Плеханівській у Харкові. Перша — по Плеханівській, 57а, друга — по Плеханівській, 92а.

Різниця у вартості продукції, яку мали поставити підприємства, склала більше, ніж 320 тис. грн. Коли завод Фрунзе пропонував сміттєві баки по 624 тис. 933 грн, то їх конкуренти — по стартовій ціні тендеру, 952 тис. грн.

Головою правління ПАТ “Завод Фрунзе” є харків’янин Олександр Василенко. Керівником “ВГІК” у єдиному реєстрі фізичних та юридичних осіб зазначається його земляк, Олег Якубенко.

Тендерний комітет відхилив обидві пропозиції через те, що фірми не надали необхідних для участі документів.

Довідково. КАТП-0628 — комунальне підприємство Житомирської міської ради, яке займається збиранням сміття у місті та обслуговує житомирське сміттєзвалище.

Нагадаємо, що для Житомира придбали 350 урн, які горять від недопалків. Житомирян просять придумати слоган для нових урн для сміття.

Leave a Comment