Маленьких овручан запросили намалювати легенди та міфи свого міста

В Овручі голосили Міський конкурс малюнків «Легенди та міфи Овруча». До участі у ньому запросили вихованців та учнів загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів міста Овруча, професійного ліцею. Нагородження переможців відбудеться на площі Свободи в день святкування 1070-ї річниці міста Овруча, яке відбудеться 24 вересня 2016 року. Про це повідомила прес-служба міської ради.

«Міський конкурс малюнків «Легенди та міфи Овруча» проводиться з метою сприяння творчому й інтелектуальному розвитку дітей та молоді, підтримки розвитку творчих здібностей підростаючого покоління.  Організатором Конкурсу є виконавчий комітет Овруцької міської ради», – йдеться у повідомленні.

Малюнки на конкурс прийматимуть навчальні заклади учасників та передадуть до виконавчого комітету міської ради до 16 вересня 2016 року (включно).

Вимоги до малюнків:

– Малюнки повинні бути зробленими власноручно, кольоровими, розміром формату А3 (297 мм * 420 мм), наділені характерними, конкретними або стилізованими рисами, відрізнятися різноманітністю, відповідати певній тематиці.

– Юні художники за допомогою фарби, олівця, фломастера тощо мають розповісти про Овруцький край, відобразивши у роботах найулюбленіші куточки, історичні, архітектурні чи природні пам’ятки, легенди та міфи міста Овруча.

– На зворотному боці конкурсної роботи необхідно зазначити українською мовою:

  • назва роботи, техніка виконання;
  • прізвище, повне ім’я та по батькові автора малюнка, його вік (число, місяць та рік народження);
  • домашня адреса;
  • назва навчального закладу, клас;
  • прізвище, ініціали вчителя;
  • контактний телефон.

Нагадаємо, у День міста Житомира нагородили кращих представників громади у п’яти номінаціях конкурсу «Гордість міста». Також у рамках свята відбулося нагородження переможців першого Космічного напівмарафону.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *