Малин: зарплата деяких заступників міського голови сягає майже 40 тисяч

Малин: зарплата деяких заступників міського голови сягає майже 40 тисяч

А секретар міськради у серпні її взагалі не отримував.

Деякі заступники міського голови Малина Олексія Шостака отримують близько  40 тис. грн зарплати, не враховуючи матеріальну допомогу. Про це у відповіді на інформаційний запит «Вголос.Zt» повідомили у Малинській міській раді.

Згідно із рішенням Малинської міської ради від 23 грудня 2016 року, міський голова, його заступники та секретар щомісяця отримують премії у розмірі 100% посадового окладу, а 50% окладу – за інтенсивність праці. Крім того, у першому півріччі вони отримали матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань, а при наданні відпустки — на оздоровлення. Загалом на матеріальну допомогу керівному складу Малинської міської ради витратили майже 120 тис. грн.

Міському голові Малина Олексію Шостаку з червня по серпень нараховували в середньому від 12 тис. до понад 27 тис. грн. Ще майже 10,5 тис. грн він отримав у вигляді матеріальної допомоги “на вирішення соціально-побутових питань”.

Першому заступнику міського голови Петру Піковському нарахували у червні понад 21 тис. грн, у липні — близько 8 тис., у серпні — близько 16 тис. Матеріальну допомогу йому надали одразу по обох статтях і вона склала понад 24 тис. грн.

А ось заробітній платі своїх заступників міський голова Малина міг би позаздрити. У червні обом із них, Олегу Ювковецькому та Лесі Сніцаренко, нарахували відповідно по 13,7 та 13,3 тис. грн зарплати. У липні — близько 37 тис. та майже 11,2 тис. грн, у серпні — майже 7 тис. та понад 32 тис. грн відповідно. Матеріальну допомогу їм виплатили у розмірі більше 21 та 22 тис. грн.

Секретарю міської ради Дмитрію Кисельчуку у червні нарахували близько 13,7 тис. грн, у липні ця сума становила близько 6 тис. грн. А ось у серпні, згідно із інформацією Малинської міської ради, він не отримав ні копійки. Матеріальну допомогу йому сплатили у розмірі майже 16 тис. грн.

Керуючій справами виконкому Світлані Сівко у червні нарахували близько 14,3 тис. грн зарплати. У липні ця сума склала майже 35 тис., а у серпні — майже 16 тис. грн. Понад 25 тис. грн вона отримала у вигляді матеріальної допомоги.

Нагадаємо, що заробітна плата Новоград-Волинського міського голови  Віктора Весельського вшестеро перевищує середню по місту. У заступника прокурора області Любомира Війтовича зарплата вища, аніж у Генерального прокурора України.

Leave a Comment