Директору КП «Житомиртранспорт» підвищили зарплатню майже у 2,5 рази

Директору КП «Житомиртранспорт» підвищили зарплатню майже у 2,5 рази

Відповідне розпорядження підписав міський голова.

Директору КП «Житомиртранспорт» Житомирської міської ради Івану Фурлету збільшили оклад маже у 2,5 рази. Тепер він становитиме 13 тис. 500 грн. Відповідне розпорядження підписав Сергій Сухомлин 1 вересня.

«Внести зміни до підпунктів а), б), в), пункту 3.1 контракту та викласти їх в такій редакції: а) посадового окладу в розмірі 13 тис. 500 гривень з подальшим застосуванням коефіцієнту підвищення заробітної плати для збереження співвідношення в посадових окладах при зміні мінімальної заробітної плати;

б) премії в розмірі 30 відсотків до посадового окладу. Умови та показники преміювання керівника визначаються окремими розпорядженнями міського голови. До професійних та державних свят, ювілейних дат та інших визначних подій керівникові може виплачуватися премія за окремим розпорядженням міського голови за рахунок прибутку, що залишається в розпорядженні підприємства. Сукупний розмір нарахованих за один місяць преміальних виплат не може перевищувати розміру посадового окладу керівника підприємства;

в) надбавки за інтенсивність праці та особливий характер роботи у розмірі 0 (нуль) відсотків посадового окладу», – йдеться у розпорядженні.

Як повідомляли раніше “Вголос.zt” у міській раді на інформаційний запит, до підвищення зарплата  Івана Фурлета становила 5 тис. 700 грн. До слова, Іван Фурлет є депутатом Житомирської міської ради цього скликання.

Нагадаємо, що нещодавно міський голова Сергій Сухомлин своїм розпорядженням призначив депутата міськради від БПП Івана Фурлета на посаду директора комунального підприємства “Житомиртранспорт”. Клопотання про призначення Фурлета директором підписав його колега по “Демальянсу”, профільний заступник міського голови Дмитро Ткачук.

Leave a Comment