Малинські депутати попросять уряд зробити міську лікарню опорною

Малинські депутати попросять уряд зробити міську лікарню опорною

Створили робочу групу.

Депутати Малинської міської та районної рад звернулися до Президента України та Кабінету міністрів з проханням включити до списку опорних закладів міську лікарню. Про це повідомила пресслужба мерії.

Рішення звернутися до центральних органів влади прийняли на спільній сесії Малинської міської та районної рад. Вона відбулася 17 лютого.

На думку ініціаторів звернення, перелік опорних медичних закладів Житомирщини, затверджений ще 15 січня розпорядженням Кабміну, не враховує інтереси Малина та Малинського, Радомишльського, Народицького та Брусилівського районів.

«Малинська міська лікарня знаходиться поблизу міжнародної траси Київ–Ковель–Ягодин. Вона відповідає всім критеріям, які є вирішальними при формуванні мережі опорних закладів охорони здоров’я, визначених у Постанові КМУ №1074 від 27.11.2019 «Деякі питання створення госпітальних округів», ‒ йдеться у повідомленні.

Депутати обох рад прийняли звернення до Президента України, Прем’єр-міністра України, Міністра охорони здоров’я, голови комітету Верховної Ради України з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування, голови Житомирської обласної державної адміністрації, голови Житомирської обласної ради. Крім того, створили робочу групу, яка представлятиме громаду Малина та району під час вирішення питання на рівні влади області.

Нагадаємо, що у Житомирській міській раді анонсували звернення до Кабміну через невключення ЦМЛ №2 до списку опорних медичних закладів. На ремонт одного поверху Олевської лікарні витратили 2,3 млн грн.

Leave a Comment