У житомирській мерії обіцяють звернутися до Кабміну через лікарню №2

У житомирській мерії обіцяють звернутися до Кабміну через лікарню №2

Проситимуть включити до списку опорних лікарень.

Житомирська міська рада звернеться до прем’єр-міністра Олексія Гончарука та Міністерства охорони здоров’я щодо включення міської лікарні №2 до списку опроних закладів охорони здоров’я. Про це повідомила пресслужба мерії.

«В усіх регіонах країни визначили 211 опорних закладів охорони здоров’я, 7 з них — у Житомирській області. З-поміж інших до цього переліку увійшли лікарня №1 Житомира та Житомирська центральна районна лікарня», ‒ йдеться у повідомленні.

На думку посадовців міськради, лікарня №2 Житомира розташована найближче до траси Київ — Чоп та має потужні відділення, які відповідають сучасним вимогам та обслуговують понад 120 тисяч житомирян. У цьому питанні мерія розраховує на підтримку народних депутатів, які обиралися від Житомира.

На сьогодні подібна ситуація із лікарнею Олевська. Депутати Олевської міськради неодноразово зверталися до голови ОДА та уряду. 13 лютого вони провели позачергову сесію з цього приводу та звернулися до Президента України та Кабінету міністрів.

Довідково. Опорні медичні заклади — це ті лікарні, які надаватимуть екстрену допомогу у госпітальних округах. За нормами медичний автомобіль має прибувати до найбільш віддаленої точки округу не довше, ніж за 1 годину.

Нагадаємо, що новим керівником ЦМЛ №2 Житомира став заступник головного лікаря. Колишньому керівнику ЦМЛ №2 посмертно присвоїли звання почесного громадянина Житомира.

Leave a Comment