Масове захворювання учнів у Житомирі: назвали причину й список порушень у школі

Серед учнів ЗОШ І-ІІІ ст. №28 міста Житомира 28 лютого виник спалах гострої кишкової інфекції. Всього захворіло 12 учнів даної школи. Шість хворих пролікували у інфекційному відділенні КУ «Дитяча міська лікарня ім. В.Й.Башека» та з заключним діагнозом: «гострий гастроентерит», виписали з лікарні в задовільному стані. Ще шість хворих лікувались амбулаторно. Про це повідомили у головному упрравлінні Держпродспоживслужби. 

За результатами бакдосліджень та бакобстежень встановлено: збудником, що викликав захворювання та виділений у 4 хворих є цитробактер фреунді. Ідентичний цитробактер був виділений в 1 пробі харчового продукту та у 4-х клінічно здорових працівників харчоблоку.

“Основними причинами спалаху були порушення санітарно-гігієнічного та протиепідемічного режимів в закладі, порушення поточності виробничих процесів на харчоблоці та не дотримання правил особистої гігієни працівниками харчоблоку”, – йдеться у повідомленні.

До слова, станом на 11 березня протиепідемічні заходи у вогнищі завершені.

Нагадаємо, що вимушені “канікули” у житомирській школі, де масово захворіли діти, продовжили. Торік на Житомирщині зареєстрували три спалахи кишкових інфекцій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *