Управління культури Житомирської міськради скасувало тендер на екрани

Управління культури Житомирської міської ради скасувало тендер на послуги з технічного супроводу світлодіодних екранів вартістю у чверть мільйона. Інформацію про це оприлюднили на порталі публічних закупівель «ProZorro».

Тендер оголосили ще 21 лютого. Заявки від учасників приймали до 11 березня. Однак станом на кінцеву дату подання пропозицій зголосився лише один учасник — ТОВ «Платформа».

Вперше тендер на технічний супровід світлодіодних екранів управлінням культури було оголошено 4 лютого. Термін подачі заявок закінчувався 20 лютого. Пропозиція надійшла від одного учасника.

У останній день прийняття заяв від учасників Державна аудиторська служба висловила претензії до тендерної документації та внесення змін до неї. Їх на вимогу аудиторів у міській раді усунули вже 27 лютого.

Нагадаємо, що управління культури Житомирської міськради мало заплатити чверть мільйона за LED-екрани. Під час святкування новорічних та різдвяних свят у Житомирі профільне управління просило кошти на переодягання артистів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *