Мати намагалася кинутися під потяг разом із дитиною. За фактом замаху на вбивство розпочато кримінальне провадження

Мати намагалася кинутися під потяг разом із дитиною. За фактом замаху на вбивство розпочато кримінальне провадження

На даний час дитина перебуває у родичів.

За фактом замаху на вбивство малолітньої дитини у Романівському районі розпочато кримінальне провадження. Про це повідомила пресслужба прокуратури області.

“Новоград-Волинською місцевою прокуратурою 24.06.2020 внесено до єдиного реєстру досудових розслідувань відомості про замах на вчинення вбивства малолітньої дитини, за ч. 3 ст. 15, п.2 ч. 2 ст. 115 КК України.

Наразі кримінальне провадження передано до Романівського відділу поліції для проведення досудового розслідування та встановлення причин і обставин скоєння злочину”, – йдеться у повідомленні.

За попередніми відомостями, 44-річна жителька Романівського району, забравши із собою 5-річну доньку, пішла з дому, маючи намір вийти разом із дитиною на залізничну колію під час руху потяга. Однак вчинити такий намір їй  перешкодили працівники поліції.

“Разом з цим, працівниками відділу поліції перевірка за даним фактом проведена поверхово, без з’ясування усіх обставин справи, та у порушення вимог ч. 1 ст. 214 КПК України, відомості про вказане кримінальне правопорушення протягом 24 годин в ЄРДР не внесено.

Зазначене порушення місцевою прокуратурою виявлене уході перевірки  додержання Романівським ВП вимог закону при прийманні, реєстрації, розгляді та вирішенні заяв і повідомлень про кримінальні правопорушення”, – додали у прокуратурі.

На даний час дитина перебуває у родичів.

Місцевою прокуратурою перед службою у справах дітей Романівської районної адміністрації ініційовано питання про відібрання малолітньої дитини у зв’язку із загрозою життю та здоров’ю.

Нагадаємо, матір намагалася вчинити самогубство разом з 5-річною донькою.

Leave a Comment