На Житомирщині зовнішнє незалежне оцінювання проходить під наглядом поліції охорони

На Житомирщині зовнішнє незалежне оцінювання проходить під наглядом поліції охорони

По всій області створено 162 пункту тестування.

З 25 червня випускники загальноосвітніх шкіл, гімназій, ліцеїв та усі охочі стати абітурієнтами вищих навчальних закладів складають ЗНО навчальних досягнень. Задля безпечного та неупередженого проведення тестувань поліцейські охорони здійснюють сканування учнів ручними оглядовими детекторами для виявлення будь-яких  засобів зв’язку, пристроїв зчитування, збереження та відтворення інформації, що не передбачені процедурою тестування. Про це повідомили в управлінні поліції охорони в Житомирській області.

“По всій області створено 162 пункту тестування, всі вони контролюються працівниками поліції охорони регіону. Правоохоронці здійснюють контроль за дотриманням абітурієнтами вимог щодо заборони мати при собі будь-які засоби зв’язку, мобільні телефони, пристрої зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації. Також обов’язок поліцейських охорони полягає у збережені матеріалів тестування, при цьому здійснюється і нагляд за дотриманням правил публічного порядку під час проведення ЗНО. Зосередженість, кмітливість, спокій, а головне – знання, здобуті за всі попередні роки навчання, обов’язково стануть найкращою допомогою у першому кроці до студентства та убережуть від порушень і їх неприємних наслідків”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, без “останніх дзвоників” та ДПА: як завершиться навчальний рік у школах Житомира. 4 жителів Житомирщини – серед переможців XIX Всеукраїнського диктанту національної єдності.

Leave a Comment