Майже 100 тисяч жителів області отримають «автоматично» перераховані пенсії

Майже 100 тисяч жителів області отримають «автоматично» перераховані пенсії

Перерахунки провели 1 квітня.

У Житомирській області 1 квітня провели перерахунки пенсій 99,1 тис. осіб, які продовжують працювати після виходу на пенсію. Про це повідомила прес-служба ОДА з посиланням головне управління Пенсійного фонду України в Житомирській області.

«Із загальної чисельності пенсіонерів області (385 тис. осіб), пенсії перерахували 99,1 тис. осіб. Розмір підвищення у кожного пенсіонера визначено в індивідуальному порядку. Пенсіонери, які мають право на підвищення пенсії, пенсію в новому розмірі отримають у квітні поточного року. Перерахунок стосується тих пенсіонерів, які після виходу на пенсію продовжували працювати, набули страхового стажу, але свого часу не звернулися до Пенсійного фонду», – йдеться у повідомленні.

Це – стандартний перерахунок, який проводився, починаючи з 1 січня 2004 року через кожних два роки для пенсіонерів, які продовжували працювати. Проте, якщо раніше такий перерахунок здійснювався лише за заявою людини, то тепер проводитиметься автоматично щороку з 1 квітня, незалежно від того, звернеться людина чи ні.

Нагадаємо, що 17 січня 2018 року сотні військових пенсіонерів вийшли під стіни Житомирської облдержадміністрації. У лютому 2017 року військові пенсіонери пікетували приміщення обласного пенсійного фонду.. Облрада прийме звернення до Кабміну через військових пенсіонерів. Понад 5 тисяч колишніх військових області отримали доплати до пенсій.

Leave a Comment