Дизайн гімназії №3 у Житомирі замість харків’янина робитиме місцева фірма

Дизайн інтер’єру гімназії №3 у Житомирі, на який хотіли витратити з бюджету майже 200 тис. грн, робитиме житомирська фірма за 92 тис. 720 грн 75 коп. Відповідне оголошення оприлюднили на порталі публічних закупівель «ProZorro».

Суму у 195 тис. грн раніше за рекомендацією головного архітектора Житомира Юрія Безбородова хотіли заплатити за цю роботу харківському дизайнеру. Щоправда, самого потенційного виконавця послуг депутати Житомирської міської ради так і не бачили. За словами Безбородова, «йому ніколи їздити на оглядини до депутатів».

Скандал виник на постійній депутатській комісії з питань бюджету. Після трьох невдалих спроб депутатів зустрітися із автором проекту з Харкова, за пропозицією депутата Любові Цимбалюк у міській раді оголосили відкритий конкурс на проект дизайну і оголосили тендер. У останньому перемогла фірма «Квантум-Житомир». Роботи з розробки дизайну мають виконати за майже 93 тис. грн.

«Насправді, це перемога міста. Окрім того, що заощадили понад 100 тисяч гривень, виконавці робіт заплатять податки до бюджету Житомира, а не Харкова. Більше того, виконання робіт із дизайну потребує постійного авторського нагляду. Починаючи від закупівлі матеріалів і аж до виконання самих робіт. Як їх мав контролювати харківський дизайнер, якщо він навіть не зміг приїхати до Житомира презентувати свій проект депутатам?», – сказала у коментарі «Вголос.Zt» Любов Цимбалюк.

За її словами, попри скептичне ставлення головного архітектора до житомирських дизайнерів, проект місцевих митців має виправдати всі очкування. Адже навіть міський голова Житомира з гордістю ділиться наробками житомирських підрядників у соцмережах.

Нагадаємо, що на початку лютого 2018 року у Житомирській міській раді хотіли виділити 195 тис. грн з бюджету на дизайн гімназії №3. Після тривалих обговорень гроші на роботи вирішили виділяти після визначення їх виконавця. Депутат міської ради Любов Цимбалюк розкритикувала головного архітектора Житомира за його неповагу до міської ради.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *