Майже 200 волонтерів приєдналися до Космічного Напівмарафону

Майже 200 волонтерів приєдналися до Космічного Напівмарафону

Захід відбудеться 9 вересня.

У Житомирі 9 вересня відбудеться спортивне свято – Нова Пошта Космічний Напівмарафон. Цього року в його організації та проведенні виявили бажання взяти участь близько 200 волонтерів віком від 15 до 60 років. Про це повідомили під час робочої зустрічі волонтерів з представниками влади, правоохоронних органів, організаційного комітету напівмарафону, – інформує прес-служба міської ради.

«Цього року кількість молодих людей, які заповнили анкету волонтера Нова Пошта Космічний Напівмарафон, збільшилася. Впевнена, що у них все вийде. Вони отримають не лише незабутні враження та емоції, а важливий досвід та відчують себе частиною команди Нова Пошта Космічний Напівмарафон», – сказала начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради Ірина Ковальчук

До слова, реєстрація учасників триватиме включно до 6 вересня 2018 року. Про умови участі у змаганнях читайте в Положенні про проведення «Нова Пошта Космічний напівмарафон».

Нагадаємо, 9 вересня у Житомирі на майдані Соборному о 8.30 стартує Нова Пошта Космічний Напівмарафон. У Житомирі під час Космічного напівмарафону частково перекриють рух транспорту.

Leave a Comment