Майже 400 тисяч різдвяних ялинок виростили лісівники області

Майже 400 тисяч різдвяних ялинок виростили лісівники області

Середня ціна залишиться ні рівні минулорічної – 73 грн.

Майже 400 тисяч різдвяних ялинок виростили лісівники Житомирської області. Саме таку кількість зелених красунь готові реалізувати цього року населенню держлісгоспи обласного управління лісового та мисливського господарства. Плантації різдвяних ялин створені в лісогосподарствах області на площі майже 800 гектарів. Про це повідомила пресслужба управління.

Однак, як показує досвід минулих років, продати в період різдвяних свят вдається значно менше. Скільки ж реально хвойних деревець буде заготовлено – можна буде сказати лише по закінченню ялинкової кампанії.

«Насамперед хочу заспокоїти усіх, хто вже зараз «пророкує», що тисячі зрубаних ялинок будуть нереалізованими та викинутими на смітник – цього не станеться, – запевняє начальник Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства Віктор Сахнюк. –  Адже в держлісгоспах заготовлятимуть деревця лише під покупця. Ніякого масового вирубування не буде! Вся заготівля проводитиметься лише на спеціальних плантаціях та в ході планового прорідження хвойних молодняків. Відтак жодної шкоди лісу та довкіллю заподіяно також не буде.»

У держлісгоспах управління вже готуються до відкриття пункти реалізації різдвяних красунь, проте придбати ялини можна уже зараз, звернувшись безпосередньо в лісгосп чи лісництво.

 Ціни на деревця в залежності від його висоти коливатимуться від 40 грн. до 300 гривень в залежності від висоти. Середня ж ціна залишиться ні рівні минулорічної – 73 грн.

Інформацію про розміщення торгівельних майданчиків, відповідальних осіб держлісгоспів, номери телефонів для довідок тощо можна отримати і на офіційному веб-сайті Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства (http://zt-lis.gov.ua/).

Нагадаємо, житомирські лісівники взялися вирощувати горіхи, які ростуть на Балканах. Меценати-лісівники спільно з волонтерами продовжують підтримувати Українську Армію.

Leave a Comment