Майже 62% житлових будинків та соціальних об’єктів Житомирщини підготували до опалювального сезону

Майже 62% житлових будинків та соціальних об’єктів Житомирщини підготували до опалювального сезону

Підготовка розпочалася у червні.

На Житомирщині наразі вже майже 62% житлових будинків та соціальних об’єктів підготували до нового опалювального періоду 2019/2020 року. І Про це повідомил в управлінні житлово-комунального господарства департаменту регіонального розвитку ОДА, – інформує прес-служба облдержадміністрації.

“За інформацією управління, в області упродовж кількох місяців активно тривали роботи з підготовки до нового опалювального сезону. І станом на 31 липня до зимового періоду підготували 61,8% житлового фонду, 62,5% закладів освіти та медицини, 61,4% від загальної кількості котелень в області.

Крім цього, на початок опалювального сезону вже є запаси вугілля у кількості 1 тис. 318,6 т та рідкого палива –1 тис. 931 тонн, що в середньому становить близько 60% від потреби. Також на майже 63% від необхідної кількості заготовили посипочний матеріал та реагенти”, – йдеться у повідомленні.

Серед заходів, які провели для підготовки до опалювального сезону, – ремонт покрівель, опалювальних систем, водопостачання у житловому фонді, соціальних об’єктах, підготовка та ремонт котелень, заміна котлів, підготовка теплових мереж, а також водопровідно-каналізаційних мереж.

Нагадаємо, що на Житомирщині вже 84,1% багатоквартирних будинків оснащені приладами обліку теплової енергії. А за останні 4 роки перевели на альтернативні види палива 253 котельні.

 

Leave a Comment