Облрада попросить з державного бюджету більше 7 мільйонів на форум регіонів

Облрада попросить з державного бюджету більше 7 мільйонів на форум регіонів

На нього має приїхати Лукашенко.

Депутати Житомирської обласної ради на найближчій сесії 1 серпня звернуться до Кабміну та Президента з проханням виділити 7,3 млн грн на проведення Другого форуму регіонів України та Республіки Білорусь. Захід має відбутися у жовтні цього року. Проект звернення оприлюднили на сайті облради.

«Ми, депутати обласної ради, стурбовані питанням забезпечення фінансування заходів, пов’язаних з процесом підготовки до проведення Другого форуму регіонів України та Республіки Білорусь в м. Житомирі 3-4 жовтня поточного року», – йдеться у документі.

За словами авторів звернення, в обласному бюджеті на забезпечення заходу кошти не передбачені. Минулорічний форум відбувався у Гомелі. Витрати на його проведення, за підрахунками депутатів, склали приблизно 7,3 млн грн. Тож саме таку суму вони просять передбачити у державному бюджеті.

Нагадаємо, що за попередньою інформацією, на Другий форум регіонів України та Республіки Білорусь на запрошення Президента України має прибути Олександр Лукашенко. Обласна рада попросила Кабмін додатково виділити 200 млн грн на ремонт траси Київ-Чоп.

Leave a Comment