Майже 80 жителів області виїхали жити в Росію цьогоріч. Це переважно пенсіонери

Майже 80 жителів області виїхали жити в Росію цьогоріч. Це переважно пенсіонери

 Жити закордон подалися 273 особи.

З початку року майже 300 жителів області офіційно виїхали на постійне місце проживання закордоном. Найбільше з них подалися до Російської Федерації. Про це на інформаційний запит «Вголос.zt» повідомив начальник управління ДМС України в Житомирській області Олександр Радько.

«Управління ДМС України в Житомирській області за 11 місяців 2017 року оформлено 273 жителям області було оформлено дозволів для виїзду на постійне місце проживання закордон. З них: дітям – 58, пенсіонерам – 59 , особам працездатного віку – 161. Зокрема, до Російської Федерації виїхали 79 осіб. З них: 6 дітей, 41 пенсіонер та 32 осіб працездатного віку. До Сполучених Штатів Америки виїхали 32 особи, з них: 15 дітей, двоє пенсіонерів та 15 осіб працездатного віку. До Ізраїлю – 54 особи, зокрема, 15 дітей, 7 пенсіонерів та 32 осіб працездатного віку. До Республіки Білорусь виїхали 22 особи. З них: восьмеро дітей, четверо пенсіонерів та 10 осіб працездатного віку», – розповів Радько.

За його словами, решта жителів області виїхали в Республіку Казахстан, Литовську Республіку, Федеративну Республіку Німеччини, Латвійську Республіку, Польщу, Італію, Чеську Республіку, Австрію, Естонську Республіки, Словацьку Республіку. Цікаво, що за цей період 42 особи, які попередньо отримали дозволи на постійне проживання та закордоном, повернулися на постійне проживання в Україну.

Нагадаємо, житомирянка розповіла, де працюють і скільки заробляють українці в Канаді.  27-річний Дмитро Тарасюк  з Новограда розповів про свою роботу в Google.

Leave a Comment