Майже на чверть мільйона знайшли порушень у Андрушівській міськраді

Майже на чверть мільйона знайшли порушень у Андрушівській міськраді

Результати ревізії.

Житомирські аудитори виявили порушень на суму понад 245 тис. грн в Андрушівській міській раді. Про це повідомила пресслужба управління Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області

Ревізія міського бюджету та фінансово-господарської діяльності Аохопила період з 1 січня 2017 року по 31 грудня 2019 року.

“Аудитори встановили завищення обсягів та вартості виконаних робіт на загальну суму понад 225 тис. грн. Зокрема, підрядником, що надавав послуги з вуличного освітлення, завищено їх вартість на понад 160 тис. грн. Під час проведення ремонтів доріг, водопровідних мереж, реконструкції котельні, прибиранні вулиць тощо підрядники завищили вартість та обсяги робіт на суму понад 65 тис грн”, – йдеться у повідомленні.

Окрім того, усупереч договірним умовам про пайову участь у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Андрушівки замовники будівництва несвоєчасно сплатили понад  20 тис. грн до спеціального фонду міського бюджету.

“Ужитими заходами наразі  забезпечено  усунення  виявлених порушень на суму понад 71 тис. грн. За результатами ревізії складено 1 протокол про адміністративне правопорушення. Міському голові надіслано обов’язкові для виконання вимоги щодо усунення виявлених ревізією порушень. Про результати ревізії повідомлено правоохоронні органи”, – додали у пресслужбі.

Нагадаємо, аудитори знайшли порушення на понад 2 млн грн у Пулинській РДА.  Аудитори знайшли порушення на понад 762 тисяч у Попільнянській селищній раді. Держаудитслужба виявила порушення у проведенні тендеру Житомирським ТТУ.

Leave a Comment