Декларація секретаря Житомирської міськради Чиж: порука, кредити та борги

Декларація секретаря Житомирської міськради Чиж: порука, кредити та борги

За рік отримала майже 600 тисяч зарплати.

Секретар Житомирської міської ради Наталія Чиж має більше фінансових зобов’язань, аніж доходів. Про це вона вказала у деклдарації, оприлюдненій на сайті Національної агенції з питань запобігання корупції.

Так, протягом 2019-го року Чиж отримала 584 тис. 883 грн зарплати як секретар Житомирської міськради. Ще трохи більше 26,5 тис. вона одержала як пенсію по інвалідності. Вказала посадовець також 2 тис. грн, виплачених профспілкою.

Що стосується зобов’язань, то їх Наталія Чиж має більше, ніж на 10 млн грн. Ще на 7 млн 707 тис. 419 грн секретар житомирської мерії є поручителем за кредитним договором.

Більшість суми — це позика на понад 7,6 млн. Її, згідно із рішенням суду, секретар міської ради має виплатити київському підприємцю Сергію Ходаківському. Будинок площею 195,8 кв. метрів і земельна ділянка у 10 соток в Зарічанах є заставою під кредит у 97 тис. 417 доларів США. Готівкою має Наталія Чиж 30 тис. грн. У 2018-му вона вказувала, що має 50 тис. грн готівкових коштів.

Нагадаємо, що заступниця Сухомлина Ольшанська протягом року отримала понад півмільйона зарплати. За тиждень роботи заступником мера Олександр Шевчук отримав майже 2,5 тис. грн зарплати.

Leave a Comment