Майже на півмільйона знайшли порушень у Бердичівському центрі первинної медико-санітарної допомоги

Майже на півмільйона знайшли порушень у Бердичівському центрі первинної медико-санітарної допомоги

Ревізія.

Житомирські аудитори виявили порушень на суму майже 441 тис. грн у комунальному закладі «Бердичівський міський центр первинної медико-санітарної допомоги». Про це повідомила прес-служба управління Північного офісу Держаудитслужби в Житомирській області.

Ревізія охопила період з 1 січня 2014 року по 31 жовтня 2018 року.

«Під час ревізії встановили, що комунальний заклад зайво витратив майже 242 тис. грн на оплату підрядним організаціям завищених обсягів та вартості виконаних ремонтних робіт. Також аудитори виявили, що кошти утриманої заробітної плати із працівників після завершення попереднього бюджетного періоду не перераховувалися в дохід бюджету, що призвело до недоотримання місцевим бюджетом коштів на понад 56 тис. грн. Окрім того, через нарахування у завищеному розмірі єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне страхування на заробітну плату працюючих інвалідів зайво сплачено єдиного соціального внеску майже 53 тис. грн», – йдеться у повідомленні.

Серед іншого, аудитори виявили факти проведення оплати за пальне, яке фактично отримане не було, покриття витрат фізичних осіб тощо. Загальна сума таких порушень становила понад 90 тис. грн.

«Завдяки вжитим під час ревізії заходам забезпечили відшкодування виявлених порушень на суму понад 425 тис. грн. За недотримання законодавства з фінансових питань чотирьох посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності. Керівнику комунального закладу надіслано обов’язкові до виконання вимоги про усунення виявлених порушень. До об’єкта контролю застосовано заходи впливу у вигляді попередження щодо усунення порушення бюджетного законодавства та зупинення операцій з бюджетними коштами. Про результати ревізії поінформовано прокуратуру Житомирської області та Відділ охорони здоров’я виконавчого комітету Бердичівської міської ради», – додали у прес-службі.

Нагадаємо, під час ревізії в Малинській мерії аудитори знайшли порушення на майже 400 тисяч. Аудитори знайшли порушення в Овруцькій міськраді на понад мільйон гривень.

Leave a Comment