Майже за мільйон на житомирських зупинках встановлять 13 табло

Майже за мільйон на житомирських зупинках встановлять 13 табло

 Вже кілька встановили.

У Житомирі встановили табло прогнозування транспорту в рамках проекту Бюджет участі. Про це повідомила прес-служба міської ради.

Відповідно до проекту табло показує вид транспорту (тролейбус/автобус), номер та назву маршруту, час фактичного прибуття на дану зупинку. Одночасно можна буде побачити інформацію про 5 найближчих транспортних засобів.

«Нові табло з прогнозом громадського транспорту та численними функціями з’явились на вулицях Житомира, а саме: вул.Перемоги, 12, вул.Театральна, 7, вул. Київська, 52, вул.Велика Бердичівська, 31, вул.Прокровка, 131 та 145, проспект Миру, 15 та проспект Миру, 37. Зазначимо, що в місті таких табло має з’явитися 13. Дізнатися реальний час прибуття транспорту, скористатися Wi-Fi, підзарядити мобільний пристрій чи навіть викликати поліцію – все це можливо за допомогою нових пристроїв», – йдеться у повідомленні.

В електронні табло вмонтовані камери відеонагляду, які інтегровані у систему “Безпечне місто” з подачею “картинки” до поліції та міської ради. Також на стійці табло розміщена “тривожна кнопка” із двостороннім голосовим зв’язком за допомогою якої можна викликати поліцію. USB-підзарядки для мобільних пристроїв цілком безкоштовні, як і швидкісний Wi-Fi на професійному обладнанні. Табло відображають не лише номери, а й назви маршрутів, що дозволяє гостям міста краще орієнтуватись у Житомирі. Автор проекту Владислав Пучич подав проектну пропозицію в рамках бюджету участі у 2017 році і він переміг на загальноміському голосуванні, вартість проекту – 987 000 грн. Постачальником конструкцій є місцевий виробник – ТОВ “Дозор Україна”. Вартість закупівлі складає 925 тис. грн. Завдяки зниженню ціни про торгах у системі ProZorro економія по проекту склала 62 тис. грн.

Нагадаємо, опору з першим табло прогнозування в Житомирі вже збили. Житомиряни просять міськраду зробити «зупинку на вимогу» напроти фонтану «Космонавт».

Leave a Comment