Стало відомо, де в Житомирі продаватимуть ялинки

Стало відомо, де в Житомирі продаватимуть ялинки

У 10 місцях.

Новорічні ялинки у Житомирі продаватимуть у 10 місцях. Відповідний проект рішення виконкому оприлюднили на сайті міськради.

«Погодити КП «Інспекція з благоустрою» Житомирської міської ради організацію тимчасових торгівельних майданчиків для торгівлі хвойними деревами з 17.12.2018 року по 31.12.2018 року», – йдеться у документі.

У проекті також визначили адреси, за якими житомиряни зможуть придбати ялинки.

Торгуватимуть хвойними красунями на Великій Бердичівській, 71. У мікрорайоні Польова ялинку можна буде придбати на вулиці Вітрука, 13 та 41. Жителі Крошні зможуть купити обов’язковий атрибут Нового року по вулиці Покровській, 96, 131, 151. На Корбутівці та Мальованці це можна буде зробити по вулиці Чуднівській, 133. Дві адреси для придбання ялинки матимуть жителі Богунії: проспект Миру, 8-10 та 45. Житомиряни з мікрорайону Мар’янівка та жителі села Вереси зможуть обзавестися новорічним деревом по вулиці Київській, 97а-99.

Нагадаємо, що минулого року «легальну» новорічну ялинку можна було придбати лише за кількома адресами. Лісівники розповіли, скільки доведеться заплатити за незаконно зрубану ялинку.

Leave a Comment