Мер Новограда вийшов із чотиримісячного лікарняного і звітуватиме перед виборцями

Міський голова Новограда-Волинського Віктор Весельський вийшов із лікарняного та звітуватиметься 6 лютого перед виборцями. Відповідне розпорядження оприлюднили на сайті мерії.

Розпорядження про покладання обов’язків міського голови на період його листка непрацездатності на сайті Новоград-Волинської міськради з’явився ще 4 вересня 2019 року. А розпорядження про повернення Весельського до роботи 8 січня 2020 року. Тобто, хворів мер Новограда понад 4 місяці.

Вже через тиждень його роботи з’явилося розпорядження про звіт Віктора Весельського перед виборцями. Документ оприлюднили 14 січня.

«Звіт міського голови Весельського В.Л. про свою роботу перед Новоград-Волинською міською об’єднаною територіальною громадою провести 06 лютого 2020 року о 16:00 годині на відкритій зустрічі міського голови з громадянами (далі — зустріч) у великій залі міського Палацу культури імені Лесі Українки», йдеться у розпорядженні.

Протягом 2019 року депутати міської ради кілька разів намагалися висловити недовіру голові. Однак зупиняло їх те, що Віктор Весельський протягом усього цього періоду перебував на лікарняному.

Нагадаємо, що відправити міського голову Новограда-Волинського у відставку збиралися у вересні 2019 року. Згодом депутати прийняли рішення дочекатися одужання мера.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *