Мера Новограда Весельського пограбували невідомі

Мера Новограда Весельського пограбували невідомі

Містяни вбачають «руку конкурентів».

У Новограді-Волинському 20 червня невідомі пограбували оселю міського голови Віктора Весельського, яку йому винаймали з бюджету. Про це повідомила прес-служба Новоград-Волинської міської ради.

«20 червня в період часу з 09:00 до 21:00 відбулось незаконне проникнення через вхідні двері в квартиру, яку згідно договору оренди винаймає міський голова Віктор Леонідович Весельський. З квартири невідомими особами таємно викрадені особисті документи (біометричний паспорт громадянина України для виїзду за кордон) та грошові кошти в сумі 12 тис. доларів США (офіційно задекларовані), що знаходились в металевому сейфі», – йдеться у повідомленні.

За словами самого Весельського, крадії також поцупили 10 наручних годинників, 5 пар чоловічих запонок і 10 тримачів для краваток. Їх міський голова не задекларував, оскільки вважає, що вони не представляють достатньої цінності.

Тим часом у районному центрі серед містян шириться думка, що обікрасти мера могли… політичні конкуренти. Щоправда, в чому вигода такого вчинку — пояснити не змогли.

Сам міський голова констатує, що його пограбування свідчить про те, що з криміногенною ситуацією у місті не все гаразд.

Нагадаємо, що депутата Новоград-Волинської міськради від БПП впритул розстріляли у центрі міста. Віктор Весельський не схотів відмовлятися від піару на користь мікроскопа для лікарні.

Leave a Comment