Міський голова Новограда не схотів відмовлятися від піару на користь мікроскопу для лікарні (ДОКУМЕНТ)

Міський голова Новограда-Волинського Віктор Весельський та ще 4 депутати міської ради не підтримали пропозицію свого колеги відмовитися від 130 тис. грн на висвітлення діяльності мерії на користь придбання мікроскопу для місцевої лікарні.

З пропозицією заощадити на висвітленні діяльності та придбати цим коштом біологічний бінокулярний мікроскоп під час сесії Новоград-Волинської міської ради 19 квітня виступив депутат фракції «Самопоміч» Сергій Хапчук.

Із 24 депутатів, присутніх у сесійній залі, пропозицію колеги підтримали 15. Решта 9 обранців та міський голова вирішили, що піар міської ради все-таки важливіший.

Проти такого рішення виступили міський голова Віктор Весельський, секретар Олена Пономаренко, депутати від Народної партії Олександр Остапчук та Микола Усенко. Ще двоє їхніх колег по фракції утрималися. Такою ж виявилася позиція пристуніх у сесійній залі представників «Солідарності», Радикальної партії та одного із трьох пристуніх на сесії представників «Опозиційного блоку».

До слова, у Новоград-Волинській міській раді 34 депутати. Для прийняття рішення потрібно 18 голосів. Тож, для придбання мікроскопу для місцевої лікарні новоград-волинським депутатам не вистачило 3 голоси.

Нагадаємо, що у 2017 році Новоград-Волинська міська рада витратила на висвітлення своєї діяльності понад 400 тис. грн. Міський голова Новограда минулоріч отримав на 100 тис. грн більше премії, аніж позаминулого року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *