Міський голова Новограда не схотів відмовлятися від піару на користь мікроскопу для лікарні (ДОКУМЕНТ)

Міський голова Новограда не схотів відмовлятися від піару на користь мікроскопу для лікарні (ДОКУМЕНТ)

Для прийняття рішення не вистачило 3 голосів.

Міський голова Новограда-Волинського Віктор Весельський та ще 4 депутати міської ради не підтримали пропозицію свого колеги відмовитися від 130 тис. грн на висвітлення діяльності мерії на користь придбання мікроскопу для місцевої лікарні.

З пропозицією заощадити на висвітленні діяльності та придбати цим коштом біологічний бінокулярний мікроскоп під час сесії Новоград-Волинської міської ради 19 квітня виступив депутат фракції «Самопоміч» Сергій Хапчук.

Із 24 депутатів, присутніх у сесійній залі, пропозицію колеги підтримали 15. Решта 9 обранців та міський голова вирішили, що піар міської ради все-таки важливіший.

Проти такого рішення виступили міський голова Віктор Весельський, секретар Олена Пономаренко, депутати від Народної партії Олександр Остапчук та Микола Усенко. Ще двоє їхніх колег по фракції утрималися. Такою ж виявилася позиція пристуніх у сесійній залі представників «Солідарності», Радикальної партії та одного із трьох пристуніх на сесії представників «Опозиційного блоку».

До слова, у Новоград-Волинській міській раді 34 депутати. Для прийняття рішення потрібно 18 голосів. Тож, для придбання мікроскопу для місцевої лікарні новоград-волинським депутатам не вистачило 3 голоси.

Нагадаємо, що у 2017 році Новоград-Волинська міська рада витратила на висвітлення своєї діяльності понад 400 тис. грн. Міський голова Новограда минулоріч отримав на 100 тис. грн більше премії, аніж позаминулого року.

Leave a Comment