Мера одного із міст області викрили у розтраті коштів з місцевого бюджету

Мера одного із міст області викрили у розтраті коштів з місцевого бюджету

Під час ремонту доріг.

На Житомирщині 23 грудня слідчі територіального відділу поліції за погодженням з місцевою прокуратурою оголосили про підозру голові одного з міст регіону у службовій недбалості, що призвела до значних збитків у бюджеті об’єднаної територіальної громади. Про це повідомили у відділі комунікації поліції області. 

“Посадовця обґрунтовано підозрюють у неналежному виконанні службових обов’язків у сфері дорожнього будівництва.

У ході відповідного досудового розслідування, розпочатого у листопаді поточного року, установлено, що через завищення суми виконаних робіт по ремонту доріг упродовж 2017 року місцевий бюджет ОТГ втратив понад 800 тисяч гривень”, – йдеться у повіждомленні.

Наразі міському голові офіційно повідомлено про підозру, раніше погоджену прокурором області, у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.367 (Службова недбалість) ККУ. Слідчі поліції подали до суду клопотання про відсторонення посадовця від виконання службових обов’язків та обрання йому міри запобіжного заходу.  Усі заходи супроводжуються відповідним відділом УСБУ в області.

Нагадаємо, директор відомої будівельної фірми”прикарманив” бюджетні кошти на ремонті дороги в Андрушівці. На”ремонті” центральної вулиці Коростеня вкрали бюджетні кошти.

 

Leave a Comment