Директор відомої будівельної фірми “прикарманив” бюджетні кошти на ремонті дороги в Андрушівці

Директор відомої будівельної фірми “прикарманив” бюджетні кошти на ремонті дороги в Андрушівці

Триває досудове розслідування.

Директору приватного підприємства повідомили про підозру у завищенні вартості ремонту дороги в Андрушівці майже на 340 тис. грн. Про це інформує пресслужба прокуратури області. 

“Незаконне заволодіння понад трьома сотнями тисяч бюджетних коштів виявлено під час проведення капітального ремонту дороги у місті Андрушівці.

Установлено, що у серпні 2017 року Андрушівською міськрадою укладено із приватним підприємством (зареєстроване у смт Черняхів) договір на проведення капітального ремонту асфальтобетонного покриття вулиці Шевченка в Андрушівці за бюджетні кошти загальною вартістю понад 1,4 млн грн.

За версією слідства, під час виконання окремих ремонтних робіт директор підприємства-підрядника свідомо збільшив їх об’єми та обсяг, завищивши вартість на суму 338 262 грн, а неправдиві відомості відобразив в офіційних документах”, – йдеться у документі.

 

За погодженням із прокуратурою області 26 листопада директору місцевого приватного підприємства повідомили про підозру у скоєнні злочину за ч. 4 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України (заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчиненим у великих розмірах, а також внесення службовою собою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей). Досудове розслідування у кримінальному провадженні проводить слідче управління ГУНП в області, процесуальне керівництво здійснює прокуратура Житомирської області.

З відкритих джерел відомо, що капітальний ремонт асфальтобетонного покриття на провулку Шевченка у місті Андрушівка влітку  2017 року виконувало приватне підприємство «Сучасне дорожне будівництво», яке зареєстроване у селищі Черняхові.

Нагадаємо, у прокуратурі розповіли про «махінації» з коштами під час реконструкції  стадіону «Полісся», будівництва амбулаторій та доріг.

Leave a Comment