Мерія Новограда проситиме у Кабміну грамоту для заступниці міського голови

Мерія Новограда проситиме у Кабміну грамоту для заступниці міського голови

Звернеться до облдержадміністрації.

Новоград-Волинська міська рада клопотатиме про нагородження заступниці мера Ірини Ящук грамотою Кабінету міністрів. Відповідний проєкт рішення сесії оприлюднили на сайті мерії.

«Підтримати кандидатуру Ящук Ірини Климівни, заступника міського голови-начальника фінансового управління Новоград-Волинської міської ради, та порушити клопотання перед Житомирською обласною державною адміністрацією про внесення подання до Кабінету Міністрів України щодо нагородження Почесною грамотою Кабінету Міністрів України», ‒ йдеться у документі.

Рік тому урядову грамоту просили для ще однієї заступниці Весельського — Оксани Гвозденко. Раніше відзнаку просили для мера Новограда-Волинського. Напередодні на сайті мерії Новограда-Волинського оприлюднили також проєкт рішення про клопотання про нагороду для директора депаратменту праці та соціального захисту.

Нагадаємо, що у лютому 2019 року у Новограді просили грамоту для заступниці Весельського Оксани Гвозденко. Депутати Житомирської райради попросили нагородити грамотою свого голову.

Leave a Comment