Новоград-Волинська міськрада проситиме грамоту Кабміну для заступниці мера

Новоград-Волинська міськрада проситиме грамоту Кабміну для заступниці мера

За сумлінну працю.

Заступника міського голови Новограда-Волинського Оксану Гвозденко рекомендуватимуть на почесну грамоту Кабінету міністрів. Проект рішення виконавчого комітету оприлюднили на сайті мерії.

«Підтримати кандидатуру Гвозденко Оксани Василівни – заступника міського голови та порушити клопотання перед Житомирською обласною державною адміністрацією про внесення подання до Кабінету Міністрів України щодо нагородження Почесною грамотою Кабінету Міністрів України за сумлінну працю, високий професіоналізм, активну громадську позицію та участь у житті територіальної громади міста», – йдеться у документі.

Клопотання про нагородження Гворзденко почесною грамотою подав керуючий справами виконкому Новоград-Волинської міської ради Дмитро Ружицький.

Окрім Оксани Гвозденко, до нагородження почесною грамотою Кабміну рекомендуватимуть також почесного громадянина міста Василя Антонюка.

Нагадаємо, що «Свобода» в обласній раді хоче грамоту Верховної Ради для свого однопартійця. У 2018 році облдержадміністрація витратила понад 1 млн грн на комп’ютери та грамоти.

Leave a Comment