Мерія вирішила без депутатів не облаштовувати ЦНАП у готелі “Житомир”

Мерія вирішила без депутатів не облаштовувати ЦНАП у готелі “Житомир”

Центр надання адміністративних послуг, який раніше планували розмістити у готелі “Житомир”, побудують на вулиці Перемоги за Преображенським собором. Про це під час засідання постійної депутатської бюджетної комісії 28 грудня повідомила головний архітектор Житомира Євгенія Черкасова.

“Для того, щоб нам отримати державне фінансування для будівництва ЦНАПу, потрібно зарезервувати кошти на проектно-кошторисну документацію на парковці біля собору”, – повідомила Євгенія Черкасова.

За її словами, після того, як було детально вивчено ситуацію із готелем “Житомир”, прийняли рішення не реконструювати перший поверх готелю під центр.

“Така зміна відбулася після виготовлення документації на реконструкцію частини готелю під Центр надання адміністративних послуг. Після детального дослідження будівлі виявилося, що тильний бік фасаду готелю відходить. Потрібно робити підсилення будівлі, яке обійдеться у близько 26 млн грн”, – пояснила Черкасова.

Що ж стосується 285 тис. грн, витрачених на проект по реконструкції першого поверху готелю “Житомир”, то головний архітектор переконана, що ремонтувати готель однаково доведеться. Тож кошти витрачені недаремно.  Крім того, при зведенні нового приміщення під центр, левову частку фінансування бере на себе держава. А загальна вартість об’єкта обійдеться у близько 21 млн грн. Тобто, дешевше, аніж реконструкція першого поверху готелю.

Нагадаємо, що міська рада вирішила у серпні реконструювати перший поверх готелю “Житомир” під центр надання адміністративних послуг. Реконструкцію      приміщення мала робити фірма, близька до скандального екс-начальника управління капітального будівництва Дмитра Болейка.

Leave a Comment