Мерія вирішила розірвати угоди з недобросовісними перевізниками

Управління транспорту та зв’язку Житомирської міської ради в односторонньому порядку розриває угоди з двома перевізниками на маршрути №№ 2, 26, 3 і 50, – повідомила прес-служба міської ради.

«Працівники управління постійно проводять як планові, так і позапланові перевірки маршруток. Найчастіше порушуються графіки руху, санітарні або технічні норми. Автобуси по маршруту № 50 взагалі не їздять. На сьогодні на маршрути № 2 та № 26 складено 17 актів про порушення, на маршрути № 3 та № 50 – шість актів, тож ми маємо всі підстави розірвати угоди», – розповіла начальник управління транспорту та зв’язку Житомирської міської ради Вікторія Климчук-Побережник.

Окрім того, міська влада планує внести зміни до маршрутної мережі міського транспорту.

«Даний крок є крайнім, але вимушеним заходом. Я неодноразово наголошував, що перевізники зобов’язані виконувати договірні умови і надавати максимально якісний сервіс житомирянам. Сподіваюсь, що всі перевізники у місті серйозніше будуть ставитись до своїх обов’язків», – пояснив заступник Житомирського міського голови Дмитро Ткачук.

Управління приймає пропозиції від перевізників, які готові добросовісно працювати, на укладання тимчасових угод до моменту проведення конкурсу на визначення постійного перевізника на даному маршруті.

1414617309_big 1071730153_big

Нагадаємо, у зв’язку з ремонтом з 26 вересня дорогу на Чуднів перекриють. Житомиряни вважають найбільшою проблемою в місті – погані дороги.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *