Житомиряни потрощили конструкцію “Я люблю Ж”, яку мерія купила за 46 тисяч

Житомиряни потрощили конструкцію “Я люблю Ж”, яку мерія купила за 46 тисяч

Вандалізм у центрі міста.

У Житомирі потрощили нову конструкцію “Я♥Ж”, яку встановили до Дня міста. Пластикові букви зламали у кількох місцях, а також на них залишили сліди брудного взуття. Про це на своїй сторінці у Facebook написав житомирський блогер Олексій Пехоцький і виклав у соціальну мережу відповідні фотографії.

«И мы хотим попасть в Евросоюз? Вот это тупое бы*ло, которое не имеет ни малейших моральных принципов, не имеет воспитания? У нас народ привык ср*ть там, где живет, что же будут делать в чужих городах? Я не говорю сейчас о всех жителях города, а о приличном проценте молодых людей. Одни такое впечатление, что из леса повыбегали – им везде нужно что-то начудить, залезть, поломать, испохабить», – написав Олексій.

ya-lyublyu-zhytomyr-6 ya-lyublyu-zhytomyr-1 ya-lyublyu-zhytomyr-2 ya-lyublyu-zhytomyr-3 ya-lyublyu-zhytomyr-4 ya-lyublyu-zhytomyr-5

Варто зауважити, що за конструкцію “Я люблю Ж” управління культури Житомирської міської ради, розташовану на майдані Соборному біля фонтану, придбало у ТОВ “Лука Галамар”. Відповідна транзакція міститься на єдиному веб-порталі використання публічних коштів. Дана конструкція обійшлася місту у 46 тис. 536 грн.

Leave a Comment