Металопластикові вікна – важлива інформація перед купівлею

Металопластикові вікна – важлива інформація перед купівлею

З часу виникнення нового покоління вікон з металу та пластику, багато споживачів намагаються замінити традиційні дерев’яні на більш сучасні та практичні. Цей крок досить відповідальний, бо потрібно вибрати такий варіант металопластикових вікон https://gazda.ua/, який відповідатиме основним потребам та бажаній якості.

Види

Відрізняються вікна на основі з металу та пластику між собою різними якостями, наприклад будовою чи способом відкривання. Частіше за все металопластикові вікна складаються з глухого однорідного полотна, або мають кілька варіантів рам з можливістю відкривання в різний спосіб. Зазвичай, глухі вікна встановлюють на першому поверсі приватних будинків, чи в перегородці, що виходить на балкон. Тобто в таких місцях, де немає необхідності в періодичному відкриванні.

В жилих приміщеннях можливі різні варіанти. Наприклад, встановлюється вікно з двох половин, де одну можна відкривати і закривати. Існують також рами з трьома чи чотирма частинами. Там теж можуть бути різні варіанти відкривання і оснащення фурнітурою.

Якщо говорити про віконний профіль, то існують такі класи:

  • А – товщина профіль становить від 2,5 до 2,8 мм. Такий варіант зберігає найбільше тепла.
  • В – зовнішня частина має товщину в 2,5 мм, а внутрішня – 2. Такі вікна зберігають менше тепла і можуть деформуватись під впливом зовнішніх факторів.
  • С – до вікон з подібного профілю існують особливі вимоги і вони не встановлюються в приміщеннях, де мешкають люди.

Вікна тому називаються металопластикові, що профіль складається з металевого каркасу і зовнішньої пластикової частини.

Важливі критерії

Щоб вибрати якісний продукт, важливо враховувати ті фактори, що безпосередньо впливають на основні функції вікон із металопластикової основи, зокрема:

  • Профіль. Окрім матеріалів, мають значення ще і кількість камер – це проміжки між склопакетами. Чим їх більше, тим надійніші вікна і зберігають більше тепла.
  • Склопакет. Ця частина вікна займає основну площу конструкції. Якість скла буває різна, залежить від технології виробництва. Наприклад, одно чи двокамерні не підходять для житлових приміщень, їх використовують в технічних чи допоміжних, де немає значення температура повітря. Наявність і-скла – необхідна умова зберігання тепла. Така якість потрібна для житлового приміщення. Іноді камери між склопакетами заповнюються аргоном чи висушеним повітрям. Подібне середовище не випускає тепло і являється досить ефективним у використанні. Додатково скло може бути надміцним, або мати різні відстані між пакетами. Такі особливості теж мають свої переваги.
  • Фурнітура. Від неї залежить спосіб відкривання і безпечність вікон щодо захисту від дитячих пустощів або несанкціонованого проникнення.

Додатково, вікна можуть посилюватись армуванням. Це доцільно в конструкціях, що використовуються при можливому підвищеному навантаженні, наприклад, на балконі, в великих за розміром вікнах.

Металопластикові вікна – не тільки достойна заміна традиційним, але і шлях до економного витрачання енергоресурсів. Тому важливо вибрати правильний варіант.

Leave a Comment