Міська рада Новограда відмовить Міноборони у пільзі на землю

Міська рада Новограда відмовить Міноборони у пільзі на землю

Причину відмови не пояснюють.

Новоград-Волинська міська рада має намір відмовити у наданні пільги по сплаті земельного податку місцевій квартирно-експлуатаційній частині Міністерства оборони. Відповідний проект рішення сесії оприлюднили на сайті міськради.

«Розглянувши звернення Новоград-Волинської квартирно-експлуатаційної частини району, міська рада вирішила відмовити у наданні пільги зі сплати земельного податку у 2019 році Новоград-Волинській квартирно-експлуатаційній частині району», – йдеться у документі.

До слова, 13 березня 2018 року Господарський суд Житомирської області прийняв рішення стягнути з Новоград-Волинської КЕЧ понад 1,5 млн грн боргу перед «Житомиргаззбут». У червні 2017 року монополіст стягнув через суд з КЕЧ понад 360 тис. грн.

Довідково. Квартирно-експлуатаційна частина — підрозділ Міноборони, який займається квартирно-експлуатаційним забезпеченням військовослужбовців та військових частин.

Нагадаємо, що у червні 2017 року будинки КЕЧ Житомирського району на Корбутівці у Житомирі передали на баланс міста. У серпні 2017 року КЕЧ Житомирського району судилася із міськрадою через землі під індустріальним парком.

Leave a Comment