Міська рада перевірятиме лотерейні заклади міста

Міська рада перевірятиме лотерейні заклади міста

Сухомлин підписав розпорядження.

У Житомирській міській раді створили комісію, яка перевірятиме діяльність закладів розповсюдження лотерей. Відповідне розпорядження міського голови 6 березня оприлюднили на сайті міськради.

Згідно із документом, враховуючи численні звернення житомирян стосовно порушення режиму роботи закладів розповсюдження лотерей, комісія повинна перевіряти діяльність закладів та не рідше одного разу на місяць доповідати про результати проведеної роботи.

Очолюватиме комісію радник міського голови Олександр Черняхович. До складу комісії увійшли депутати міської ради, члени виконкому, представники муніципальної інспекції, управління з надзвичайних ситуацій, юридичного департаменту та департаменту економічного розвитку Житомирської міської ради.

Нагадаємо, житомиряни просять міську раду заборонити лотерейні заклади по всьому місту. І це вже не перше звернення до влади з прохання заборонити відповідну діяльність у місті. Торік житомиряни реєстрували петицію з проханням   заборонити ігрові автомати у центрі міста.

Leave a Comment