Житомиряни просять міську раду заборонити лотерейні заклади по всьому місту

Житомиряни просять у влади заборонити усі ігрові заклади у місті. Кажуть, що вони псують не лише зовнішній вигляд міста, а й життя людей. Відповідну електронну петицію 8 лютого зареєструвала житомирянка Алла Тараненко.

“Кожен день на вулицях міста відкриваються нові та нові гральні заклади. Зокрема, Національна лотерея, Лото Маркет, Спорт лото, Космолот та інші. У таких місцях скупчуються “загублені” люди, які приносять всі свої гроші, гроші сім’ї, а коли і таких немає, зважуються на крадіжки та розбійні напади, які, до речі, почастішали в нашому місті. Крім того, ці заклади псують вигляд міста. Житомир може бути красивим, сучасним, дана діяльність тільки тягне місто до низу. Забороніть їх відкривати!”, – йдеться у тексті електронного звернення.

Петиція має набрати не менше 250 підписів впродовж трьох місяців для її подальшого розгляду відповідальними особами Житомирської міської ради.

Нагадаємо, що це вже не перше звернення до влади з прохання заборонити відповідну діяльність у місті. Торік житомиряни реєстрували петицію з проханням   заборонити ігрові автомати у центрі міста.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *