Міськрада оприлюднила бланки перепусток для користування транспортом на час карантину

Міськрада оприлюднила бланки перепусток для користування транспортом на час карантину

Бланк можна завантажити за посиланям у тексті.

З 6 квітня у Житомирській міській ОТГ працівники підприємств, установ та організацій, які продовжують працювати в умовах карантину, матимуть право користуватися міським громадським транспортом виключно за наявності спеціальної перепустки та засобів індивідуального захисту. Про це повідомила пресслужба міської ради.

“Такими посвідченнями керівники підприємств та організацій мають бути забезпечені впродовж двох днів. Для оформлення посвідчень своїм працівникам, їм необхідно здійснити реєстрацію на офіційному сайті Житомирської міської ради за посиланням https://forms.gle”, – йдеться у повідомленні.

Відповідальність за достовірність посвідчень покладається на керівників підприємств, устанонов, організацій, що видали посвідчення.

Нагадаємо, рішення  «Про організацію перевезення  пасажирів громадським транспортом на час обмежувальних заходів щодо недопущення поширення коронавірусної інфекції COVID-19» прийняли сьогодні на позачерговому засідання виконавчого комітету. Житомирські маршрутки перевозитимуть лише тих пасажирів, які мають спеціальні посвідчення.

 

Leave a Comment