Житомирські маршрутки перевозитимуть лише тих пасажирів, які мають спеціальні посвідчення

Житомирські маршрутки перевозитимуть лише тих пасажирів, які мають спеціальні посвідчення

На час карантину.

Задля попередження розповсюдження коронавірусної хвороби у Житомирі виконком запровадив більш жорсткі обмежувальні заходи. Зокрема, з 6 квітня користуватися міським громадським транспорт на час карантину зможуть лише пасажири із спеціальними перепустками. Відповідне рішення “Про організацію перевезення громадським транспортом” ухвалили 6 квітня у ході позачергового засідання міськвиконкому. 

За словами начальника управління транспорту і зв’язку Костянтина Підпокровного, інформація щодо форми перепусток буде оприлюднена на сайті міської ради. Заяви зможуть подати керівники підприємств, які залишаються працювати на даний період.

«Проєктом рішення пропонується з 6 квітня на період дії обмежувальних заходів щодо недопущення поширення COVID -19 встановити перевезення громадян міським громадським транспортом виключно при наявності посвідчення. Буде розміщена інформація на сайті міської ради щодо форми заявки, яку можуть подати керівники підприємств, установ та організацій, які залишаються працювати на даний період, із зазначенням скільки працівників залишається працювати. Форма заповнюється керівником, роздруковується і завіряється печаткою при її наявності, або при відсутності печатки прописується код ЄДРПОУ. Відповідальність за достовірність посвідчень відповідно покладається на керівників установ, які видали дане посвідчення», – розповів Костянтин Підпокровний.

Нагадаємо, на Житомирщині встановили намети для прийому та сортування хворих на коронавірус. З бюджету Житомира виділили понад 26 мільйонів на боротьбу з коронавірусом.

 

 

Leave a Comment