Міськрада попередила перевізників, коли їх перевірятиме Укртрансбезпека

Міськрада попередила перевізників, коли їх перевірятиме Укртрансбезпека

 З 12 по 18 листопада.

Управління Укртрансбезпеки у Житомирській області з 12 по 18 листопада перевірятиме перевізників. Зокрема, технічний стан пасажирських автобусів та маршруток. Про це повідомила прес-служба міської ради з посиланням на згадане управління.

«З 12 по 18 листопада 2018 року проводиться Тиждень безпеки дорожнього руху в регіоні. Мета проведення заходів: проведення роботи щодо підвищення безпеки дорожнього руху, особливо при здійсненні пасажирських перевезень, перевірка технічного стану рухомого складу (в тому числі до роботи у зимовий період та при ускладнених погодних умовах), проведення профілактичних заходів з попередження дорожньо – транспортних пригод, дотримання умов договорів на перевезення на регулярних автобусних маршрутах та інших вимог законодавства в сфері автомобільного транспорту», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, житомиряни скаржаться, що водії пускають п’яних пасажирів у маршрутки. Житомиряни просять міськраду зобов’язати перевізників встановити у маршрутках термінали. Брудні маршрутки та хамовиті водії: житомиряни скаржаться на перевізників.

Leave a Comment