Міськсвітло очолить екс-директор «Житомирбудзамовник», – джерело

Міськсвітло очолить екс-директор «Житомирбудзамовник», – джерело

Офіційної інформації з цього приводу наразі немає.

На місце директора комунального підприємства «Електричних мереж зовнішнього освітлення «Міськсвітло» Олега Бічука, якого міський голова звільнив 4 грудня, можуть призначити екс-директора комунального підприємства «Житомирбудзамовник» Сергія Ковальчука. Про це повідомило джерело «Вголос.zt» у міській раді.

Ковальчука звільнили із посади директора «Житомирбудзамовник» у липні цього року. Нібито у зв’язку із закінченням терміну дії контракту. Відповідно до інформації, яку Сергій Ковальчук вказав в своїй декларації за 2016 рік, він є власником РК БІЗНЕС ТРЕЙД. Основним видом діяльності цього підприємства є неспеціалізована оптова торгівля. Протягом року отримував заробітну плату у ДП “Аєропорт Житомир” та ТОВ “ЮСА”, а також «додаткове благо» у ТОВ “ЯнЕІР” ЛТД. Цікаво, що власником ДП “Аєропорт Житомир” та ТОВ “ЯнЕІР” ЛТД є росіянин Олексій Янчук.

За інформацією видання «Економічна правда», Янчук 28 грудня 2011 року був визнаний винним у вбивстві челябінського бізнесмена Євгена Хапрова, і засуджений до страти. Власник ТОВ “ЮСА” – Сурен Геворгян, який відомий житомирянам як кандидат у нардепи від Житомира на виборах 2014 року.

Нагадаємо, міський голова звільнив «свободівця» з посади директора «Міськсвітло». Конкурсна комісія відмовила єдиному кандидату у посаді керівника Палацу культури.

Leave a Comment