Міськвиконком анулював паспорт прив’язки скандально відомого кіоска на вулиці Чуднівській

Міськвиконком анулював паспорт прив’язки скандально відомого кіоска на вулиці Чуднівській

Члени виконкому голосували двічі.

Паспорт прив’язки кіоска по вулиці Чуднівській, 129-Б, анулювали. Таке рішення прийняли під час засідання міськвиконкому 21 червня.

Члени виконкому за це питання голосували двічі. Під час першого голосування рішення не прийняли. Утримався член виконкому Андрій Дяченко.

«Якщо на сьогоднішній день видано паспорт прив’язки чи інші документи, то скасовувати не потрібно, бо підприємець отримав дозвіл і вклав кошти. А ми його тут скасовуємо. Чому? Якщо ми його скасовуємо, то з цього приводу має бути кримінальне провадження», пояснив Андрій Дяченко.

Міський голова наголосив, що це – персональна від повільність тієї людини, яка видавала паспорт прив’язки. Якщо вона ввела в оману підприємця і видала з порушеннями паспорт прив’язки, вона повинна персонально відповідати. А підприємець має звернутися на відшкодування до цієї посадової особи і відшкодувати свої збитки.

Другий раз члени виконкому проголосували за це рішення під час «дитячих» питань, коли у прес-центрі не було представників ЗМІ. Міський голова пізніше пояснив журналістам, що це була його ініціатива.

«Виконком підтримав повернутися до цього рішення і підтримав скасування паспорта прив’язки. Далі буде службове розслідування, якщо будуть виявлені порушення, матеріали будуть направлені до правоохоронних органів», – сказав Сергій Сухомлин.

Наразі головного архітектора міста Євгенію Черкасову не відсторонено від посади, вона знаходиться у відпустці. Раніше міський голова озвучив під час виконкому, що запропонував їй написати заяву на звільнення.

Прибрати МАФ з вул. Чуднівської має КП «Благоустрій м. Житомира».

Нагадаємо, в управлінні архітектури сказали, що МАФ на Корбутівці — питання політичне, — секретар міськради. На Корбутівці у Житомирі знову скандал через МАФ замість клумби.

Leave a Comment