Міський голова Новограда отримав минулого року на 100 тисяч більшу зарплату, ніж позаминулого

Міський голова Новограда отримав минулого року на 100 тисяч більшу зарплату, ніж позаминулого

Заробив ще й на продажу нерухомості.

Міський голова Новограда-Волинського Віктор Весельський за 2017 рік отримав на понад 100 тис. грн більшу зарплату, аніж у 2016. Про це він повідомив у декларації про доходи, поданій до аґенції з питань запобігання корупції.

Згідно із декларацією за 2016 рік, Віктор Весельський протягом року на посаді міського голови отримав 230 тис. 295 грн. А вже у 2017 році його зарплата протягом року склала 355 тис. 221 грн.

Додатковий дохід мера Новограда склала також пенсія у розмірі 115 тис. 661 грн та компенсація за житлово-комунальні послуги у 13 тис. 250 грн. Їх, згідно із рішенням міської ради, Віктору Весельському, як почесному громадянину міста, сплачують з бюджету.

Крім того, міський голова Новограда-Волинського продав нерухомість на 222 тис. 400 грн. Судячи з попередньої декларації, продав Весельський земельну ділянку площею 1,3 га у Новій Романівці Новоград-Волинського району. Отримані кошти задекларував як готівку. Окрім цих грошей, він вказав ще 6 тис. доларів США готівки.

Нагадаємо, що секретар Новоград-Волинської міськради Олена Пономаренко протягом року заробила вдвічі більше, ніж міський голова. У Новоград-Волинській міській раді розповіли, яку освіту мають перші особи міста.

Leave a Comment